Mr. Lawyer

فـان حـزب الله هـم الغـالـبـون

Mr. Lawyer

فـان حـزب الله هـم الغـالـبـون

Mr. Lawyer

یا اللهُ یا اللهُ یا الله

نفس زنان وارد خانه میشوم و بر کاناپه وا میروم. پرده ها را پس میزنم و قدم های چابک رهگذران را میشمارم. قدم هایی که نفس زنان چشم به راه خانه اند. رهگذری بی آنکه ساعتش را چک کند آهسته میپوید. شاید خانه ای ندارد یا کاناپه ای و شاید هم سوادی برای شمردن. اما آنطور که پیداست، نفسی !

+تمامی اشعار و نوشته ها به قلم بنده نگاشته شده
+نظرات شما همچون گنجی در دل وبلاگ پنهان خواهد ماند :)

آخرین مطالب

در طریق کامـیابـی

جمعه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۱۲ ب.ظ

"  آیا گمان می‌کنید به بهشت داخل خواهید شد،

   حال آنکه هنوز خدا از شما آنان را که جهاد کرده

و (در سختی‌ها) مقاومت میکنند و صبر دارند ، معلوم نگردانیده است ؟! "      آل عمران/142

 

شکست ها یا بهتر بگویم تجربیات زندگی به من آموخت که وقتی یقین دارم مسیری که در آن قدم نهاده ام به هدفی والا ختم خواهد شد هیچ بهانه ای برای فرو نشستن قابل پذیرش نیست. خیلی پیش آمده که طالب موفقیت در زمینه ای بوده ام اما خواستن موفقیت اولین قدم به سوی رسیدن به مقصد است و اقدام کردن، تعهد و بهره برداری دوستانه از رنج های راه، گام های تعیین کننده هستند.

آنکس که میخواهد زندگی خود را شکل بخشد نباید اجازه دهد روح شکست ناپذیرش در مقابل چالش های پیش رو عقب بنشیند و وقتی مقصد روشنی به عنوان هدف تعیین مینماید، از لحظه ی برداشتن اولین قدم تا نهادن آخرین گام، همه ی راهکار ها را تا انتها دنبال میکند.

تفریح و سرگرمی شبانه روزی چیزی جز درجا زدن در پی ندارد پس اساسا کسی طعم جشن پیروزی را میچشد که مشتاقانه فعالیت ها را با پشتکار و بدون بهانه تراشی و به تعویق اندازی انجام میدهد و مطمئن است نتیجه ای که بدست خواهد آورد ارزش تلاش و تحمل زحمت را دارد.


  • مهیار حریری

أفضل النصائح

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">